Royal Rezidence Vecrīga ir vēstnese jauniem luksusa dzīvesveida standartiem, kas ietver autentisku un juteklisku ikdienas ritmu. Elegants un izsmalcināts dizains, ko apliecina arī 2015. gadā iegūtā FIABCI Baltic „Baltic Prix Excellence 2015” Design & Interior balva.

Cena pēc pieprasījuma!

593 m²

2

2

181 m²

4

Pilna noslēpumu un romantiskas burvības ietver Rīgas sirds – Vecrīga, kas ir šarmanta ar tās šaurajām bruģētajām ieliņām un unikālajām sakrālajām celtnēm, tostarp arī Gleznotāju ielas ēkas.

Gleznotāju iela pati par sevi ietver stāstu, kuru līdz galam nav izdevies atklāt nevienam, jo zināms vien tas, ka tā ir Konverta sētas ziemeļu vārtu turpinājums, ielas garums ir vien 135 metri.

Gleznotāju ielā mīt arhitekta Alekseja Kizeļbaša projektētā un mirdzošā „Royal Residence Vecriga” rezidence. Šī rezidence ir īpaša ar to, ka 1886.gadā uzceltajā ēkā iekštelpas 593 m2 platībā ikdienas mirdz Swarovski kristālos. Elegants un izsmalcināts dizains, ko apliecina arī 2015. gadā iegūtā FIABCI Baltic „Baltic Prix Excellence 2015” Design&Interior balva.

Īpašuma apdarē, interjerā un dizainā ir izmantoti materiāli un elementi no Eiropā un pasaulē atpazīstamiem ražotājiem, kā:

– ABB sistēma Gudrā māja, kas automātiski regulē apgaismojumu, apkuri un skaņu līmeni;
– Daikin kondicionēšana un ventilācija;
– Kone lifti;
– Swarovski un Schonbek apgaismojums;
– Bang & Olufsen audio un video sistēmas;
– Toto santehnika;
– Lutron Electronics apgaismojuma vadības sistēmas;
– Metos profesionālā virtuves iekārta;
– Maletti SPA zonas iekārtojums;
– Mestre durvju furnitūra;

– Angelo Cappellini mēbeles;
– Lineatre vannas istabas mēbeles;
– Christian Fischbacher aizkaru audumi;
– Hcw GmbH parketa grīdas;
– Itāļu marmora virsmas;
– Venēcijas apmetums;
– Pēc īpaša pasūtījuma izgatavotas līstes un karnīzes;
– Ekoloģiskas vācu lakas un krāsas.

 

Interjera un dizaina projekts izstrādāts Gļeba Protko komandas vadībā, kur galvenais akcents vērsts uz idejas realizāciju par „gudro māju”, kas sevī spēj apvienot „vēsturisko garu un šarmu” kopā ar mūsdienu modernajām tehnoloģijām.